Επιλέγοντας «Αποδοχή όλων» επιτρέπεις στη Back Market και στους συνεργάτες μας να χρησιμοποιούν cookie και να κοινοποιούν τα δεδομένα σας για όλους αυτούς τους σκοπούς. Εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε cookie και παρόμοια εργαλεία για τη μέτρηση του κοινού του ιστότοπού μας, την αξιολόγηση της απόδοσης των διαφημίσεών μας και για να σας εμφανίζουμε εξατομικευμένο περιεχόμενο και διαφημίσεις.
Με εξαίρεση τα cookie που είναι απαραίτητα για την περιήγηση στον ιστότοπό μας, χρησιμοποιούμε αυτά τα cookie για κοινοποιούμε τα δεδομένα σας μόνο με τη συγκατάθεσή σας. Μάθετε περισσότερα σχετικά με τα cookies.
Μέσος όρος από 3 κριτικές τους τελευταίους 6 μήνες.
Serge M.
Αγοράστηκε στις 22 Μαρτίου 2024
Après avoir effectué plusieurs achats sur Back Market et avoir été pleinement satisfait à chj’y suis revenu pour l’achat de ce bijou !
Αξιολόγηση από Γαλλία στις 1 Ιουλίου 2024
Sigma Φωτογραφικός φακός 24-70mm f/2.8Sofiane vincent M.
Αγοράστηκε στις 9 Απριλίου 2024
Il n’est jamais clairement dis de quelle monture ce Sigma est. Recherchant depuis des mois une E mount for Sony je me retrouve à ouvrir la boîte et à découvrir que c’est pour Nikon. Je vais voir un ami qui s’y connais et m’explique que c’est un objectif de 1er génération, qui coûte en réalité 200€ max en occasion, et que si jamais il se casse, sigma eux même ne les reprenne plus. Je n’ai pas le choix que de le renvoyer. J’ai perdu du temps. Une catastrophe.
Αξιολόγηση από Γαλλία στις 1 Ιουλίου 2024
Sigma Φωτογραφικός φακός 24-70mm f/2.8Albert Q.
Αγοράστηκε στις 21 Μαρτίου 2024
El producto que recibí no tiene nada que ver con lo comprado, un objetivo de una gama superior y con montura para Nikon, recibí un objetivo mas antiguo de gama media y para montura Sony, vamos el parecido como un huevo a una castaña. Es mi primera compra y no se si volveré a comprar e Back Market, no me inspira confianza
Αξιολόγηση από Ισπανία στις 26 Μαρτίου 2024
Sigma Φωτογραφικός φακός 24-70mm f/2.8Οι καλύτερες τιμές σε ανακατασκευασμένα προϊόντα υψηλής ποιότητας από ανακατασκευαστές που έχουμε επιλέξει και ελέγξει. Δεν μας πειράζει αν μας γκουγκλάρεις.